Tuvalet Tıkanıklığı Açma

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Tıkanıklık Açma No comments

Tuvalet tıkanıklığı açma üzerine İstanbul genelinde 10 farklı servis aracımızla en yağın hizmeti firmamız vermektedir. Tuvalet gider tıkanmaları bazen basit yöntemlerle çözülecek gibi olsada bir çok tıkanma ciddi zorluk gösterir ve açılması için özel cihazların kullanılması gerekmektedir. Firmamız Merkez tesisat elinde bulunan teknolojik kameralı ve görüntülü tuvalet tıkanıklığı açma cihazları ile sizleri bu sorundan kısa sürede kurtarmaktadır. Eğer sizlerde evlerinizde yada işyerleriniz de tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız vakit kaybetmeden İstanbul tıkanıklık açma servis firmamızı arayınız.

Cihazla Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmeti

Öncelikle belirtmek isteriz ki artık teknolojinin sektörümüzdeki etkisi ile bu tür sorunlar kalıcı olarak çözülebilmektedir. Eski tip yöntem ve usuller ile tesisat firmamız kesinlikle çalışmaz. Mevcut sorunu sadece ortadan kaldırmak için hizmet vermiyoruz. Amacımız bu tür tuvalet tıkanmalarını bir daha yaşamayacağını şekilde iş ve işçilik sağlıyoruz. Görüntü veren cihazlarımızı gider kanallarında dolaştırıyor ve tıkanmaya neden olan tüm sorunları net olarak görüyoruz. Cihaz kullanmadan her tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti geçici çözümlerdir. Bu nedenle bu tür ciddi sorunda hizmet alacağınız firmayı kesinlikle doğru seçiniz.

İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

İstanbul tüm ilçelerinde tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz hizmet vermektedir. Hem evlerde hem işyeri ve ticari alanlarda tıkanıklık açma servisimiz vardır.

0212 909 38 14 – 0216 606 35 67

Kendiniz Tuvalet Tıkanıklığını Açabilir misiniz?

Sorunun ve tıkanıklığın ciddiyetine göre sizlerde elbette tıkanıklığı açabilirsiniz. Ancak daha önce bu tür bir işlem hiç yapmadıysanız her aşamasına dikkat etmeniz gerekecektir. Hem sağlık açısından sorun yaşayabilir hemde basit bir sorun çözümü için kendinize masraf açabilirsiniz. Aşağıda sizler için tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerini sıraladık.

POMPA TERCİHİ

Bilindik lavabo pompaları ile tuvalet tıkanıklığı açma için uğraşmayın. Bunun yerine büyük boy, kauçuk pompaların kullanımı daha etkili olacaktır. Ancak yinede her alacağınız yada bulacağınız pompa tuvalet modelinize uygun olmayabilir. O zaman pompa kenalarını pompalama yapmadan önce kapatınız. Vakumlamanın çok daha etkili olmasını istiyorsanız pompayı sıcak suda kısa bir süre tutunuz.

POMPA KULLANIMI

Pompayı klozet içine sokunuz ve gider kısmını tam kapattığından emin olunuz. Tuvalet tıkanıklık açma pompasının işlev yapabilmesi için az da olsa klozet içinde su bulunması gerektiğini unutmayın. Eğer su bulunmuyorsa biraz su eklemeniz gerekecektir.

UYGULAMA YÖNTEMİ

Pompalamaya başlarken ilk etapta tüm gücünüzle pompalama yapmayınız. Başlarken hafif bir pompalama işlemi ile gider içine hava girmesini sağlayınız. Sonrasında kademe kademe pompalama ritmini artırınız.

İŞLEM SÜRESİ

Pompala işlemi sorunun ciddiyetine göre biraz uzun sürebilir. Tahmini ortalama süresi 15-20 dk aralığındadır. Belirli aralıklar biraz su ekleyerek suyun gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. İnatçı bir tıkanıklık ile karşılaştıysanız biraz daha sabırla pompalamaya devam ediniz.

TUVALET TIKANIKLIK KİMYASALLARI

Tuvalet ve klozet içinde tıkanıklığı neden olan cisimler, pislikler bazen kimyasal yardımı ile çözülebilir halde bulunur. Gider açıcı kimyasal temin ederek bu yöntemi de deneyebilirsiniz. Satın aldığını kimyasalın üzerindeki kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Genelde bu tür kimyasalların kullanımında uzunca bir süre işlem sonrasında beklemeniz gerekecektir.