1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 5,00
Loading...

Tıkanıklık açma servisimiz her tür bina ve yapıda uygulanmakta olup kalıcı ve uzun ömürlüdür. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz tüm müşterilerine özel robotlar ile sunulmaktadır. Bu robotlar tüm tıkanmaya neden olan tesisat borularının içinde ilerlemekte ve tıkanıklığın yerini kolayca bulmaktadır. Tıkanıklık açma servisimiz İstanbulda her iki yakada haftanın tüm günleri sizlerledir.

tıkanıklık açma servisi

ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma servisimizde tüm ekiplerimiz sizlere hizmet verirken özel tıkanılık robotu kullanmaktadır. Tüm zorlu Tıkalı Tesisat işlerinde %100 garantili açma hizmeti sizlerle. Firmamız Merkez Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma hizmetlerinde de fiziki güç ve manuel hizmet yerine özel cihaz ve robot sistemler ile sizlere destek vermektedir. Evinizde yada ofis, işyerinizdeki tüm tıkanıklık sorunlarında bir kaç dakikada sorunu %100 çözüyoruz.

WC TIKANIKLIK

Tuvalet Wc tıkanmaları Su Kaçağı sorunundan sonra en fazla yaşanan sorundur. Tıkanıklık Açma servisimiz ev ve işyeri wc tıkanıklık hizmetleri ile tüm İstanbul’da sizlerle. ıkanıklık Açma için firmamız garantili işçilik sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz yerden tekrar sorun oluşması durumunda bedelsiz tekrar hizmet vermekteyiz.

LAVABO TIKANIKLIĞI

Bir kaç dakikada Lavabo Açma hizmeti sağlıyoruz. Firmamız tüm tıkanıklık sorunlarında teknolojik cihazlardan destek almaktadır.

KLOZET TIKANIKLIĞI

Evde işyerinde profesyonel Klozet Açma servisi hergün sizlere hizmet veriyor. Tüm zorlu tıkanıklık sorunlarınızı 30 dakika gibi kısa bir sürede açmaktayız. Tıkanıklık açma servisimiz de işçiliklerin tümü kırmadan dökmeden yapılmaktadır.