Tesisat Kaçak Tespiti

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı Tespiti No comments

Tesisat kaçak tespiti yapıyor ve su kaçağı büyümeden sorunu ortadan kaldırıyoruz. Her su tesisatı her yapıda sorun çıkarmaya müsaittir. Farklı bir çok neden tesisatta kaçak oluşmasına neden olabilir. Sorun ve ciddiyet seviyesi her ne olursa olsun çözümüde elbette bulunmaktadır. İstanbul su kaçağı tespiti için servis şeklinde müşterilerine profesyonel hizmet veren firmamız Tesisat kaçak tespiti için deneyimli ekipleri ve kadroları ile en iyi işçilik hizmetini vermektedir. 0216 606 35 67 – 0212 909 38 14 nolu hatlarımızdan Anadolu ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde Tesisat Kaçak Tespit yapmaktayız.

Kırmadan Tesisat Kaçak Tespiti

İstanbul su kaçağı bulma, gider açma servisimiz Tesisat kaçak tespiti için daire sahipleri ve işletme sahiplerine kırmadan garantili işçilik sağlamaktadır. Tespit işlemi ile tamirat işlemleri birbirinden farklı olup ekiplerimiz kaçağın yerini bulurken hiç bir şekilde kırma olmadan çözümlemeye gider. Bulunan tesisat kaçaklarının tamiri içinde dilerseniz firmamız dan destek alabilir yada kendi sıhhi tesisatçınızdan destek alabilirsiniz. Kırmadan Tesisat kaçak tespiti için özel teknolojik su kaçağı bulma cihazları kullanmaktayız. Sadece lokal alanlarda değil tüm tesisat borularınızı kontrol etmekteyiz. Olası daha sonra çıkabilecek arızalara da çözüm üretmiş oluyoruz.

tesisat kaçak tespiti

İşyeri Tesisat Kaçak Tespit Servisi

Konutlar ve evlerde olduğu gibi işyeri ve her ticari yapıda da tesisat kaçak tespit yapmaktayız. İşyerlerinin her ne kadar tesisat yapısı farklı olsa da bizler için bir fark bulunmamaktadır. Firma ekiplerimiz yıl boyunca bir çok işyeri için tesisat kaçak bulma hizmeti vermektedir. Gizli su kaçağı, ufak su sızıntıları, tavandan su akması, banyodaki ve mutfaktaki kaçaklar, gider tesisat borularında oluşan kaçaklar dahil her alana bakıyor ve kaçağın yerini nokta atışı yaparak buluyoruz. İşyerindeki mesaiyi etkilemeden profesyonel cihazımızla geliyor ve bir kaç sürecek işlem sonrasında kalıcı olarak problemi ortadan kaldırıyoruz.

Tesisat Kaçak Tespiti Servis Hizmetlerimiz

  • Cihazla su kaçağı tespiti
  • Kırmadan su kaçağı tespiti
  • Su sızıntısı tespiti
  • Su Kaçağı tamiri
  • Wc tıkanıklık açma
  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • Pimaş açma
  • Pis atık su gider açma
  • Boru patlağı tamiri
  • Kötü koku tespiti

Yukarıdaki tüm tesisat sorunlarında İstanbul içinde firmamıza ulaşabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Tesisat kaçak tespiti için sizlere en başarılı servis hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.