Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Termal kamerayla su kaçağı tespiti her tesisat firması yapamaz. Bu hizmetin doğru şekilde verilebilmesi için öncelikle özel Termal cihaz bulunması gerekir. Firmamız da Termal Kamera Sistemleri bir çok farklı modelde bulunuyor olup İstanbul da Su kaçağı tespiti hizmetlerimizde müşterilerimize bu doğrultuda servis hizmeti vermekteyiz. Evinizdeki yada mekanlardaki tesisat su borularının geçmiş olduğu güzergahlar kontrol edilir ve suyun yayılma yaptığı alanlar kolayca bulunur.

Yeni Binalar da Su Kaçağı

Yeni binalarda her ne kadar Su Kaçağı az yaşanıyor olsa da aksine eski binalarda su kaçağı sorunu sıkça karşımıza çıkan bir sorundur. Yapıların tesisat su boruları zamanla ekir, yıpranır, çürür ve çatlama oluşur. Bu sorunlardan kaynaklı sızma ve kaçak oluşumu meydana gelir. Bazen de yanlış montaj ve kaynak uygulamaları nedeni ile eklem yerleri gevşer ve sızıntılar için kolay bir zemin oluşmuş olur. Termal kamerayla su kaçağı tespiti her firma yapamaz. Doğru tesisat firmaları ile çalışın.

Bir çok daire sahibi belki evinde ilk defa su kaçağı sorunu ile karşılaşmış olabilir. Evinde oluşan sorunlara bazen anlam veremezler. Peki nasıl su kaçağı olup olmadığını anlasınız. Bunun için bir kaç adımda kontrol yapabilirsiniz. öncelikle duvarlarınızı detaylı bir gözlem ile kontrol etmeniz gerekir. Küflenme çoğu zaman su kaçağına işaret eder. Hem duvar diplerinde hem köşelerde hemde tavan kısmında küflenme oluşabilir. Sizin duvarınız da nemlenme ve küflenme varsa su kaçağı olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca bu sorun nedeni ile su kaçağı sadece sizin evinizde de yaşanmaz. Komşu dairenizde de aynı sorun görünebilir. Termal kamerayla su kaçağı tespiti için uzman ekiplerimize ulaşınız.

Su Kaçağı Belirtileri

Su Kaçak belirtileri sadece nemlenme ve küflenme ile de açıklanamaz. Bununla birlikte sızıntı tespitisinde belirli yerlerde su birikintileri, su farkta ücretlerinde sebesiz yükselme ve evdeki parkelerin kabarması gibi duralar da sızıntı olduğu manasına gelebilmektedir. Her zaman bu şekilde sızıntı ve su kaçakları gözle görülmeyebilir. Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti yapan firmamız İstanbul tüm müşterilerine bir kaç dakika da sorunu çözecek tesisat işçilik hizmeti vermektedir.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti için Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde farklı servis araçları ve ekibimizle termal kamerayla su kaçağı tespiti yapıyoruz. Karmalı Cihazlar ile sadece su sızıntısı değil, pimaş açma, gider açma ve tıkanıklık hizmetleri de vermekteyiz.

YAZAR: MERKEZ SU KAÇAĞI TESPİTİ