Su Kaçağına Kesin Çözüm

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı Tespiti No comments

Su kaçağına çözüm arıyorsanız mutlaka vaktinizi ayırıp yazımızı baştan sona okumalısınız. Bildiğiniz üzere teknolojik gelişim her alan yaygınlaştığı gibi bizi ilgilendiren tesisat sektöründe de ciddi aşamaya gelmiştir. Su kaçağı bulunurken profesyonel firmalar kesinlikle teknolojik cihazlardan faydalanmaktadır. Bir çok kişinin en büyük yaşadığı en büyük mağduriyet yapının bir çok yerinde boşa yapılan kırma dökme işleri ve ortaya çıkan ciddi masraflardır. 2019 yılını yaşadığımız şu günlerde ise teknolojik cihazlar sayesinde nokta tespiti kolayca yapılabilmektedir.

Su Kaçağında Sesli Uyarı Sistemleri

Su kaçağı tespiti için kameralı cihazların kullanımı hem yaygın hemde bilinen bir yöntem ve tekniktir. Ancak her zaman kameralı ve görüntü cihazlar su kaçağının tespitinde yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda son yılların en kapsamlı ve özel cihazı olan akustik ses dinleme cihazları devreye girer. Su sızıntısındaki suyun frekans oluşturması ile nokta tespiti yapmak mümkündür. Bununla birlikte nem ölçme cihazları da tesisat kaçak sektöründe kullanılan diğer üstün nitelikli cihazlardır. Her istanbul su kaçağı bulma firmasında sesli sızıntı ve kaçak arama cihazı bulunmaz. Ancak bilinmelidir ki su kaçağını en kısa sürede bulmak için bu cihazların kullanımı gereklidir. Alınan sinyaller sayesiden su kaçağı derinlerde dahil olsa da kolayca bulunur.

SU KAÇAĞI BULAN FİRMALAR

İstanbul da hangi yapı olursa olursa olsun profesyonel teknik cihazlarla su kaçağı buluyoruz. Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma için hemen bize ulaşın

Yeni ve Eski Binalarda Su kaçağı Bulma

Su kaçağına kesin çözüm sunan firmamız eski yapılarda ve yeni yapılarda garantili çözümler sunar. Şayet binanız eski bir yapı ise tesisat boruları zamanla ömrünü tamamlamış olabilir ve çatlaklara ve sızıntılara zemin hazırlıyor olabilir. Yeni yapılara göre eski binalarda su kaçağı çok daha sık karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında her ilçede eski binalar ve yapılar bulunmaktadır. Firmamız merkez su kaçağı tespiti hizmeti cihazlarla sağladığı için yapının eski veya yeni olması farketmemektedir.

Su Kaçağı Tamirinde de Kesin Çözüm

Tesisat firmamız su kaçağı tespiti için profesyonel ekiplerle hizmet verirken aynı zaman da bulunan su kaçağının tamir ve onarımı içinde uzman kadroları ile sizlere kesin çözümler sunmaktadır. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaptığımız gibi tamir ve onarım işlerinde de kırmadan işçilik yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz özel kimyasallar delik su tesisat borularında ve sızıntılarında kapama görevini yapışkan özelliği ile sağlamaktadır. Her firma tamir işlemi içinde bu hizmeti veremeyebilir. Su kaçağına kesin çözüm içn mutlaka İstanbul’da firmamıza ulaşınız.

Boru tıkanıklılığı açma yazımızı okudunuz mu?