Su Kaçağı Taraması Nasıl Yapılır?

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Yapılardaki su ile ilgili sorunlar hem mal kaybına hemde manevi açıdan zararı büyük olabilmektedir. Kimi oldukça basit müdahalelerle bu sorundan kolayca kurtulabilirken kimileri ise ciddi kayıplarla atlatabilmektedir. Şayet daire sahipleri veye bina sahipleri erken tespit edip önlem alabilirse çok az maddi kayıpla bu sorundan kurtulabilmektedir.

Merkez Su kaçağı tespiti firması olarak mekan sahiplerinin yaşadığı bu sorunda profesyonel cihazlar ile son derece etkili bir çözüm sunmaktayız. Ulaştığımız adreste acil müdahale gerekiyorsa vakit kaybetmeden tüm tesisat borularında kaçağın tespitini özel cihazlarla yapmaktayız. Su Kaçağı Taraması Nasıl Yapılır? sorusuna vereceğimiz en basit cevap görüntülü kameralı cihazlarla yapılan tespit uygulaması cevabıdır.

Su Kaçağı Taraması

Su Kaçağı Taraması Ne Kadar Sürmektedir?

Su kaçağını bulma işlerinde bizlerden ortalama bir süre isterseniz cevabımız 15 dakika olacaktır. Ancak her yapıdaki tesisat sorunu ve su kaçağı aynı şeklde olmamaktadır. Kimi daireler modern tekniklerle yapılmış olup işlem süresi son derece kısa olurken kimi yapılar eski tarihli ve tespit zordur. Yinede en zor koşullarda su kaçağını bulmamız 60 dakikayı aşmamaktadır. Tabi sizlere bu süreleri verirken bilmeniz gereke ayrıntı, firmamızın daima teknik cihazla kullanmasıdır.

Nerelerde Su Kaçağı taraması yapıyorsunuz?

Su tesisat borularının olduğu ve ıslak zemine sahip her alanda su kaçağının oluşması muhtemeldir. Firmamız merkezsukacagitespiti.com ekipleri evlerde, villalarda, ofislerde, depolarda, havuzlarda, otellerde, kamu binalarında, hastanelerde, market ve mağazalarda ve kısacası her tür alanda bu hizmeti vermektedir. Firmamız ekipleri İstanbul da gezici mobil ekipleri ile haftanın her günü tüm semtlerde bulunmaktadır. Sizden gelecek çağrılarda tesisat ekiplerimiz bir kaç dakika da adresinize ulaşacaktır.