Su Kaçağı Tamiri

İstanbul su kaçağı tamiri için firmamız müşterilerine hızlı, zamanında ve uzun ömürlü kalıcı çözümler sunmaktadır. Tespiti yapılmış olan tesisat borularındaki su kaçaklarının tamirini deneyimli ve tecrübesi yüksek ekiplerimizle bir kaç dakika da gidermekteyiz. Su kaçağı tespiti için özel birimlere ve gezici servise sahip olan Merkez su kaçağı tespiti firmamız tamir işlerinde de nitelikli işçilik sağlamaktadır. Bazen kırma olmadan özel kaçak kapatma kimyasalları ile sorunu çözerken kimi zamanda lokal alanda yapılan işlem ile su kaçağını onarmaktayız.

Su Kaçağı Tamiri için Kırmadan Çözüm

Kendi dairenizde sorun oluşabileceği gibi bazen de üst katta komik dairenizde su kaçağı oluşabilir. Ekiplerimiz tüm tesisat borularında önce cihazla nokta tespit yapar ve kaçaşın oluştuğu yeri kesin olarak bulur. Sonrasında sorunu gidermek için su borusu hattına ulaşır ve lokal bir bölgede yapılacak işlemle sorunu çözümler. Ancak her su tesisatçısı bu işlemi doğru tekniklerle yapamayabilir. Robot cihazlar ve özel kimyasallar ve işçilik tecrübesi yüksek tesisat ustaları gerekmektedir. Su kaçağı tamiri için güvenilir hizmet almalı boşuna evde bir çok yerde kırma yaptırmamalısınız.

su kaçağı tamiri

Kesinlikle evlerinizi, işyerlerinizi inşaat sahasına çevirmeyin. Boru içlerinde özel robotlar ve farklı yöntemler ile sızıntı, çatlak ve kaçak kapatıcı kimyasallar gönderilerek alan kaçaktan arındırılmaktadır. Evde bulunan bütün boru hatları ekiplerimizle gözden geçirilir. Garantili ve uzun vadeli kullanım sunarız.

Su Kaçağı Tamiri Fiyatlar ve Ücretler

İstanbul su kaçağı tamiri için bildiğiniz üzere bir çok kişi bulunmaktadır. Ancak bu firmaların yada şahısların hepsi profesyonel hizmet veremeyebilir. İstanbul Merkez Su kaçağı tespiti firmamız 7-8 farklı ekibi ile hem Anadolu yakasında hemde Avrupa yakasında en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Tesisat piyasasında Su kaçağı tamiri fiyatları firmadan firmaya göre farklılık gösterebilmektedir. Bina sahiplerinin bilmesi gereken bir diğer detay da su kaçağı tespit işlemi ile tamir işleri birbirinden farklıdır.

Su kaçağı bulma işleri için ortalama fiyat 100 TL den başlayıp 200 TL ye kadar firmaya göre değişirken Su kaçağı tamiri fiyatları sorunun niteliğine göre değişmektedir. Hizmet alacağınız tesisat firması ile tamir fiyatları hakkında kesinlikle ön görüşme yapmalısınız. 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Puan Verilmedi İlk Puanı Siz Verin)
Loading...

1 Yorum

  • Merhabalar. içeriklerinizi beğenmeme rağmen site teması bence işe uygun şekilde daha renkli seçilmeliydi. bir tamir servisi sitesinden çok haber sitesi gibi görünmekte. iyi günler, bol müşteriler.

    Akil Hoca,
  • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir