Su Kaçağı Sorunlarına Kısa Zamanda Çözüm

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Su kaçağı, giderlerin ya da boruların aşınması, kırılması ya da çatlaması sonucunda oluşmaktadır. Bunun sonucunda da giderden geçen pis su sızmakta ve duvarlarda ya da fayanslarda renklenme, küflenme yapmaktadır. Son derece kötü bir görüntü olan bu su kaçağı hemen müdahale edilmezse daha kötü sonuçlara neden olabilir.

Su Kaçağı Tespiti Ve Belirtileri Neye Göre Anlaşılıyor?

Su kaçağı belirtileri arasında öncelikli olarak duvar ya da fayans renginin değişmesi yer almaktadır. Bunu sonucunda da küflenme oluşur ve küf kokusu etrafı sarar. Özellikle tuvalet ve banyo gibi yerlerde yaşanan su kaçağı sonrasında tavanların rengi tamamen değişir, boyası akar ve kaçak çok fazlaysa tavandan su damlamaları da yaşanmaktadır. Küçük belirtilerle dahi su kaçağı tespiti yapılabilir. Bu tespit sonunda su kaçağı tesisat hizmeti hemen müdahale eder ve sorunu hemen çözer.

Su Kaçağı Tespiti Sonrasında Neler Yapmalı?

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra hemen su kaçağı tesisat hizmeti sunan iyi bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Bizler bu konuda son derece kaliteli ve garantili bir hizmet sunmaktayız. Uzun süredir bu sektörde yer alarak her soruna çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Su kaçağı tespiti yaparken özel cihazlar kullanıyor ve su kaçağı olan noktayı anında tespit ediyoruz. Bu cihazlar sayesinde boruların tamamını değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz ve kaçak olmayan duvarların da kırılması gibi bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Bu da hem işlemin kısa sürede bitmesini sağlıyor hem de çok fazla masraf çıkmamasına neden oluyor.

Esenler, Bayrampaşa, bakırköy, Avcılar dahil Avrupa yakasında her ilçede mobil gezici tesisat ekibimiz bulunmaktadır. Anadolu yakasında da Beykoz, kadıköy, Tulza, Sultanbeyli dahil tüm ilçelerde yılın 365 günü en verimli hizmeti sizlere sağlamaktayız.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazların Önemi

Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar, kaçak olan bölgenin noktasal olarak tespit edilmesinde son derece profesyoneldir. Özel cihazlar sayesinde boru üzerindeki kaçağın nasıl olduğu da tespit edilebilmektedir. Bu cihazlar ses algısı ya da özel kameralar sayesinde kaçağın nereden olduğunu tespit eder. Aynı zamanda kaçak girişe yakın bir yerdeyse boruların değiştirilmesine gerek kalmayabilir. Özel maddeler ile de tamir yapılabilir.

Su Kaçağı Tespiti Uzmanları En İyi Hizmeti Sunuyor

Su kaçağı tespiti konusunda uzman personellerimiz ile birlikte uzun süredir bu hizmeti sunmaktayız. Bu bağlamda birçok su kaçağı sıkıntısı ile karşılaştık ve sorunların hemen giderilmesini sağladıkça alanında uzman bireylerle çalışmak ve kaliteli bir hizmet almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan destek alabilirsiniz.

www.merkezsukacagitespiti.com