1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 5,00
Loading...

Tesisat sorunu içinde su kaçağı en ciddi boyutlu arızlarında başında gelmektedir. Su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızın önerisini, soruna ilk denk geldiğiniz yada su kaçağını gördüğünüz anda uzmanından destek almanızdır. Geç kalınan durumlarda su kaçağı ciddiyetini daha da arıtır ve ciddi masraflara yol açabilecek yola girebilir. Evinizde yada hangi mekanda su kaçağı yaşıyorsanız bir an evvel sorunun çözülmesi gerekir. Geç kalınan durumlarda kırma dökme ve yapılarda kazı işleri olası bir durum haline gelir. Erken teşhis edilmesi durumunda kırmaya dökmeye gerek kalmadan su kaçağı bulma yapılır ve sorunu çözmek çok daha kolaydır.

Su Kaçağı Bulma

SU KAÇAĞI BULMA HİZMETLERİ

Daire içinde veya işyerinizde oluşabilecek tüm su kaçağı sorunlarında cihazla kırmadan dökmeden garantili hizmet vermekteyiz..

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işlerinde firmamız kesinlikle cihaz kullanımı ile problemin çözüme gitmektedir. Bireysel güç kullanımları ve usta tecrübe deneyimi bizim için yeterli değildir. İstanbul da profesyonel bir su kaçağı tesisat firması ile çalışmayı düşünüyorsanız kesinlikle bu tesisat firmalarının cihaz kullanımı yapması gerekir. Bizlerde İstanbul da tüm ilçelerde müşterilerimize kırmadan su kaçağı bulma hizmetini gelişmiş cihazlar sayesinde sizlere sunmaktayız. Görüntülü, ses dinlemeye odaklı cihazlar ve termal kameraya sahip su kamı cihazları ile en iyi işçiliği sunmaktayız. Bu cihazlar sayesinde işlem süresi oldukça kısalır ve saatler, günler sürecek bir tesisat işçiliği oluşmaz.

30 Dakikada Su Kaçağı Bulma
Ortala su kaçağı bulma süremiz profesyonel cihazlar ile oldukça kısalmıştır.
Özel Cihazlarla Su Kaçağı Bulma
Akustik ses dinleme su kaçağı cihazı, beton içindeki su sızıntılarını gösteren özel cihazlarla sizlere garantili hizmet veriyoruz.
Kameralı ve Görüntülü Tespit
Bir çok uzman tesisat firmasında kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Ancak hala bir çok bireysel çalışan kişide bu cihazlar bulunmaz.
Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı
Evinizde, banyo ve mutfaklar, odalarda ve duvarlar da hiç bir şekilde kırma dökme ve moloz yığınına izin vermiyoruz.
su kaçağı bulma istanbul

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servisi

İstanbul insan ve konut yoğunluğu itibari ile oldukça fazla tesisat sorunları yaşamaktadır. Bazen neredeyse yüzlerce noktada insanlar benzer tesisat sorunları yaşamaktadır. Su kaçağı ile birlikte gider sorunları, tıkanıklık problemleri, pimiş sorunları, atık su boru sorunları gibi bir çok tesisat problemi İstanbul da insanlar yaşarlar. Bazen eskiyen tesisat yapıları bu sorunu ortaya çıkarırken bazen de evlerinizde yada mekanlarda yapılan farklı tadilat ve tamir işleri ile bu arızalarla karşı karşıya kalırsınız. İstanbul su kaçağı bulma servisimiz ve tıkanıklık açma hizmetlerimiz tüm ilçelerde her gün en kaliteli şekilde sizlere sunulmuştur. İstanbul Anadolu yakası için ayrı ekip ve birimlerimiz ile çalışırken İstanbul Avrupa yakası içinde ayrı profesyonel su kaçağı bulma ekiplerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

SU KAÇAĞI BULMA EKİBİMİZ

Merkez Su Kaçağı Tespiti ekibimiz içerisinde görev yapan tüm personellerimiz alanında en tecrübeli teknik personellerden oluşmaktadır.
  • Tecrübe ve Deneyimi yüksek ekip
  • Hizmet içi eğitim sahibi
  • Tespit ve Onarım işlerinde uzman
  • Cihaz Kullanımında yetkili
tesisat su kaçağı bulma

SU KAÇAĞI BULMA SERVİS FİYATLARI

DAİRE SU KAÇAĞI TESPİT FİYATLARI₺99

Su Kaçağı Bulma işlemlerinde tespit yapılacak alanın ne olduğu önemlidir. Genelde sorunun bizlere intikalinden sonra fiyat vermekteyiz.

İŞ YERİ SU KAÇAĞI TESPİT FİYATLARI₺99

Daireler dışında iş merkezleri, fabrikalar, oteller ve çeşitli ticari mekanlar içinde Su Kaçağı bulma hizmetini en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

SU KAÇAĞI ONARIM FİYATLARI₺99

Su Kaçağı bulma ile onarım işleri birbirinden ayrıdır. Dileyen müşterilerimiz bulunan su kaçağını Merkez Su Kaçağı Tespiti ekiplerimize yaptırabilir.

TIKANIKLIK AÇMA₺99

Su Kaçağı Bulma dışında firmamız tıkanıklık açma hizmetlerinide vermekte olup fiyatlar ₺99 ‘den başlamakta olup işin niteliğine göre değişmektedir.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA

Uzmanlarımızın verdiği tüm hizmetler kırmadan tesisat hizmeti üzerinedir.