Restoran Su Kaçağı Tıkanıklık Arızaları

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma No comments

RESTORANLARDA SU KAÇAĞI VE TIKANIKLIK SERVİSİ

Restoranlar da oluşan su kaçağı, su sızıntıları ve tuvalet, gider sorunlarında anında hizmet veriyoruz.
Gıda ve Yemek salonlarında tesisat arızları daima yaşanabilecek sorunlardır. Temiz su giderleri, pis su giderleri, lavabo ve tuvaletlerde tıkanmalar ve su kaçağı sıkça gördüğümüz tesisat problemleridir. İstanbul su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız şehrimizde bulunan bütün restoranların su kaçağı hizmetleri ve gider tıkanıklıklık sorunlarında acil destek sağlamaktadır. Özel cihazlarımız ve deneyimli ekiplerimizle restorana geliyor ve hızlıca yaşadığınız sorundan sizleri kurtarıyoruz. Restoran Su Kaçağı Tıkanıklık Arızaları için ergün İstanbul genelinde profesyonel servisimiz bulunmaktadır.

restoran su kaçağı tıkanıklık

Restoran Tıkanıklık Açma Servisi

Bir restoranda en istenmeyecek ve ciddi sorun tıkanıklıktır diyebiliriz. Tıkanıklık restoran içinde lavabolar da yemek artıklarının boruları tıkaması nedeni ile oluşabilir. Yine lavabo içine dökülmüş olan yağlar artıklar ile beraber tesisat borusu içinde bir katran oluşmasına neden olabilmektedir. Tuvalet tıkanmaları da yine oldukça kötü bir durum yaşmanız anlamına gelir. Hem personelin hemde müşterilerinizin kullanmış olduğu wc-tuvaletler tıkanma yaşaması halinde hem sizler hemde müşterileriniz için son derece kötü olacaktır. Tabi sorunun yanında kötü kokuda herşeyi berbat edecektir. Firmamız Merkez su kaçağı tespiti tıkanmalarda özel teknolojik cihazları ile gelecek olup kırmadan sorunu giderecektir. Restoran tıkanıklık açma servisimiz İstanbul’da haftanın 7 günü en aktif şekilde hizmet vermektedir.

Restoran Su Kaçağı Bulma

Restoran için de tıkanıklıkla beraber oluşabilecek bir diğer tesisat sorunu da su kaçağı arızlarıdır. Kimi zaman ufak çapta sızıntı şeklinde görülse de önlem alınmaması halinde büyük çapta su kaçağına evrilebilir. Mutfağa giden tesisat boruları, tuvalete giden tesisat borusu, zeminde, duvar içinden yürütülmüş olan tesisat borularında çatlaklar oluşması nedeni ile su kaçağı başlar. Bu tür su kaçaklarının tespiti için tahminsel olarak işlem yapılmamalıdır. Tesisat firmamız Restoran su kaçağı tıkanıklık arızaları işlerinin tümünde kameralı cihazlar, özel gider açma robotları, ses dinleme cihazları ve termal görüntü veren sistemler ile sizlere hizmet verir.

Tıkanıklık açma servisimiz ve su kaçağı tespit servisimiz aciliyetine göre İstanbul’da her iki yakada sizlere en kısa sürede ulaşabilecek şekilde yaygın hizmet vermektedir.