UZMAN TESİSAT FİRMASI

Tesisat işleri her daim zahmetli, yorucu ve teknik beceri isteyen bir iştir. Sonradan öğrenilmesi ve uzaktan eğitimlerle öğrenilecek bir meslek ve iş de değildir. Merkez Su Kaçağı Tespiti firmamız uzun senelerdir bu alanda tecrübe edinmiş ve tesisatın tüm işçiliklerine hakimdir. Kadromuzda görev yapmakta olan tüm personellerimiz ciddi bir seçimle aramıza katılmış olup sıfır hata ile müşterilerimize hizmet verecek şekilde kadrolaşılmıştır. .

SONUÇ ODAKLI HİZMET VERİYORUZ

Tüm tesisat arızalarında karşımıza çıkabilecek sorunları yakından tanıyoruz ve sizlere kısa vadede kesin sonuç alacağımız işçilik hizmetini sonuç odaklı garantili şekilde veriyoruz.

AYNI GÜN TESİSAT EKİBİMİZ ADRESİNİZDE

istanbul içinde bizlere ulaşıp hizmet talebinde bulunmanız halinde bir çok notada gezici haldeki ekiplerimizle aynı gün adresinize ulaşıp sizlere en iyi tesisat hizmetini verebilmekteyiz.

İŞÇİLİK GARANTİLİ HİZMET SUNUYORUZ

Su Kaçağı tespiti ve Tıkanıklık işlerinin tümünde sizlere işçilik garantisi ile hizmet vermekteyiz. Kadromuzdaki tüm personellerimiz alanında en tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır.

UYGUN FİYATLI SERVİS İMKANI

Servis tesisat işlerinde tüm müşterilerimize en uygun fiyatlarla destek vermekteyiz. Herkesin bütçesine uygun fiyatlarla sizlerleyiz.