Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Tesisat tamir, onarım ve bakım işlerinde kırmadan işlem yapmak son derece önemlidir. Kırmadan Su Kaçağı tespiti yapan firmamız Merkez Su Kaçağı tespiti evin veya mekanın hiç bir yerinde kırma dökme yapmadan tesisattaki su kaçağını bulmaktadır. Bunu yapmak için firma bünyesinde özel cihazlara sahip olan firmamız en doğru işçilik hizmetini vermektedir. Su Kaçağı tespiti için her tür yapıda profesyonel teknolojik cihazlarla bu hizmeti vermekteyiz.

Mutfak ve Banyo da Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Evin tesisatla ilgili en önemli bölgelerinden biride mutfak ve banyolardır. Bunun nedeni olası bir kırma durumunda ıslak zeminde mermer, fayans, granit gibi döşeme ürünlerinin bulunmasıdır. Herhangi bir tesisat sorununda tecrübesiz ve cihaza sahip olmayan tesisat firmaları kırarak sonuca gitmektedir. Merkez Su Kaçağı Tespiti ekibimiz ise görüntü alabildiği cihazları ile zemin içinde ve duvar içinde oluşmuş olan tüm kaçakların yerini nokta tespiti yaparak görmektedir. Kırmadan Su Kaçağı tespiti yapmak kesinlikle cihazsız olmamaktadır.

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi

2-3 farklı tesisat işleri için üretilmiş cihaz modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibi olup firmamız bünyesinde tüm bu cihazlar bulunmaktadır.

Su Kaçağı tespiti Cihazı : Kamera ve görüntü özelliği bulunan cihazlar zemin ve blok içinde oluşan sızmaları kolayca ekrana yansıtmakta ve tesisat ustasına büyük bir kolaylık sunmaktadır. El kullanımına müsait hacmi küçük olan bu cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı tespiti yapmak son derece kolaydır.

Akustik Ses Dinleme Cihazı : Kameralı sistemler ile bulunamayan su kaçağı sorununda diğer yöntem olan ses dinleme ile çözüm aranmaktadır. Cihaz su sesini çok derinlerde olsa dahi bulabilmektedir. Her Su tesisat firmasında  bu cihazlar bulunmamaktadır.

Termal Su Kaçağı Cihazı : Termal cihazlar da son yıllarda öne çıkan tesisat firmalarının en önemli cihazlarından biridir. Su kaçağının yerini ısı görüntüsü şeklinde ekrana yansıtmakta ve yer tespitinde %100 başarılı olmaktadır.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti için firmamız tüm ilçe ve semtlerde yılın tamamında sizlere bu hizmeti vermektedir. Kırmadan Su Kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız mutlaka işin uzmanından hizmet alınız.

Kırmadan Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Normal Su Kaçağı bulma ile Kırmadan su kaçağı tespiti arasında fiyat farkı bulunmamaktadır. İstanbul da her müşterimize kesinlikle en uygun fiyatlarla bu hizmeti vermekteyiz. Bütçenizi sarsmayacak bedeller ile haftanın her günü ekiplerimiz bir çok ilçede donanımlı ekiplerimizle en iyisini sunmaktadır. 99 TL den başlayan 2018-2019 yılı servis fiyat tariflerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Yinede yaşadığınız sorunu bizlere bildirip daha detaylı bilgiyi hemen ekiplerimizden alabilirsiniz.