Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı Tespiti No comments

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti herkesin beklentisidir ancak her tesisat firması bu işin üstesinden gelemez. Yanlış işçilik hatası nedeni ile evin her köşesinde bir anda kırma dökme olduğu görebilirsiniz. Bazen de kısmı alanda kırım işleri evinizde olabilir. Peki gerçekten kırma yapmadan su kaçağını bulmak mümkün müdür? yoksa su kaçağı firmaları sadece işi almak ve tamir işlerini yapmak için mi bu sloganı kullanmaktadır. Gelin yazımız detaylarında bu konuda iyice değinelim.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nedir?

kırmadan su kaçağı tespitiKırmadan su kaçağı tespiti yapmak demek yapının hiç bir yerinde zarar oluşmadan, duvar ve zeminlerde kırma işlemi yapılmadan su kaçağına ulaşılması ve sorunun çözülmesidir. Herkes elbette ki kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapacağını iddia edebilir ancak gerçekte olan hiç de böyle değildir. Öncelikle kırmadan su kaçağı yapılması için kesinlikle bir veya birden fazla teknolojik cihaza sahip olmak gerekmektedir. Bu cihazların genel özellikleri beton veya duvar içinde de olsa su kaçağını ekranı vasıtası ile bizlere göstermesidir. Ancak burda herkesin bilmesi gereken konu su kaçağı bulma işlemi ile tamir işleminin birbirinden farklı hizmet olduğudur.

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıldığı halde tamir sırasında kırma dökme yaşanabilir. Tesisat firmaları bulmada söz verdiği gibi kırmadan işlem yapıp kaçağın yerini sizlere net bir şekilde göstermektedir. Bundan sonraki işlem ise tamamen tesisat tamir ustasının işidir. Ancak Merkez su kaçağı tespiti gibi tesisat firmaları tamir işlemi içinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapmak

Bulunan su kaçağını tamiri sanki kolay bir işlem gibi görünüyor olsa da aslında durum hiçde kolay değildir. Bizim gibi profesyonel tesisat firmaları müşterilerine kusursuz bir hizmet vermek için mümkün olduğundan bir nokta kadar alanda bile kırma yapmamayı tercih eder. Tabi bunun getirdiği zorluklar da elbetteki vardır. Banyolarda zeminlerde kulanılan fayansların eşi benzeri bulunmaması nedeni ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti oldukça önemlidir. Bir çok evde mutfaklar içinde aynı durum geçerlidir. Yerde kullanılmış olan granit, mermer, parke ve diğer yer döşeme ürünleri kırma ile eksik hale gelebilir ve yapınızda kötü, gözü bozan bir durum ortaya çıkarabilir.

Kırmadan sökmeden su kaçağı tespiti işlerinde olduğu gibi tamir içinde sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Mümkün olduğunda özel su sızıntı ve su kaçağı tıkanıklık ürünleri ve kimyasalları kulanıyor ve borulardaki su kaçaklarını kapatıyoruz. Bunun dışındaki tamir gerektiren durumlarda da mümkün olan en iyi oranda kırmadan sonuçlar üretiyoruz.