Kaçak Su Bulma

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı Tespiti No comments

Kaçak su bulma işlemi günümüzde artık oldukça kolay. İnsan tecrübesi ve deneyimine gerek kalmadan elektronik su kaçağı bulma cihazları ile su kaçağının yerinin tespiti son derece kolaydır. Su kaçağı ister kendi dairenizde yada üst kat komşu dairenizde oluşmuş olursa olsun bu cihazlar kaçağın yerini kırma dökme yapmadan bulmaktadır. Su kaçağı zeminlerde oluşması halinde, mutfak ve banyo gibi yerlede maksimum bir kate fayans boyutunda kırma ile de tamirini yapmak mümkünüdür. Su kaçağı tespiti kırmadan yapılırken tamir ve onarım için lokal kırma gerekebilir. Firmamızdan sadece tespit işlemi alabilir yada tamirini de yine firmamızın yapmasını isteyebilirsiniz.

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servisi

Kaçak su evinizde nerede oluşuyorsa zahmetsizce bir kaç dakika da yerini tespit ediyor ve sorunu çözümlüyoruz. Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerinde hizmetimiz vardır.

Neden Kaçak Su Oluşur?

kaçak su bulmaBinaların tesisat yapılarında farklı türde sebep ve nedenlerle su kaçağı arızası yaşanır. Kaçak su bulma işlerimizde her ne kadar çoğunlukla benzer sorunlar görüyor olsak da farklı türde nedenler de karşımıza çıkar. Fayans altındaki su tesisat borusunda su kaçağı ve sızıntı oluşmuşsa muhtemel durum ana sistemden gelen tazyik nedeni ile boruların dayanıklılığının yetmemesi, çatlayıp sızmaya neden olmasıdır. Burdaki sorunun ana kaynağı ise kalitesiz ve yetersiz tesisat malzemesi kullanılması diyebiliriz. Farklı zamanlarda evinizde yapılmış tadilat ve tamirat işlerinde de borunuz zarar görmüş olabilir.

Kırmadan Kaçak Su Bulunur mu?

Kaçak su bulma hizmetini eğer firmamız gibi profesyonel tesisat ekiplerinden alıyorsanız kırma olmadan sonuç almanız mümkündür. Ancak müşterilerimizin ve daire sahiplerinin bilmesi gereken konu tespit işlemlerinde kırma yapılmaz ancak zemin, beton içindeki kaçaklarda lokal alanlarda kırma yapılmaktadır. Kırmanın tamir işleminde de olmaması özel kimyasallar ile mümkün olsa da sızıntı ve kaçağın kimyasal ile kapatılabilir durumda olması gerekir.

Uygun Fiyatlı Su Kaçağı Bulma

Firmamız İstanbul su kaçağı bulma işlerinde her dönem minimum fiyatlarla sizlere bu hizmeti sağlar. Kaçak su bulma içinde bütçenizi sarsmadan en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Su kaçağı dairede, binada, yapıda her hangi bir noktada oluşması fiyatları etkilemez. Bir veya birden fazla nokta da su kaçağı oluşabilir. Merkez su kaçağı tespiti için birden fazla alanda oluşumda fiyatlara etki etmez. Su tesisatı kaçak tespiti için hemen bizleri arayabilirsiniz.