Gizli Su Kaçağı

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Gizli su kaçağı hakkındaki yazımız mutlaka sizinde bir gün işinize yarayabilir. Su kaçağı bazen sizin hiç fark edemeyeceğiniz ve alt kattaki komşunuzun sizleri uyarması ile haberdar olacağınız tesisat sorunudur. Binanın yapımı sırasında tesisat boularının çoğu duvar ve zemin içersinde gizli halde yapılandırılır. Buda su sızıntısının ve su kaçağının gözle görülmesini engeller. Gizli tesisat boruları içerisinde çeşitli ve farklı nedenlerden kaynaklı gizli su kaçağı oluşabilir. Bu durumu sizlerde yaşamanız halinde gecikmeden su kaçağı tespiti için firmamız Merkez su kaçağı tespiti ekiplerine ulaşınız.

Cihazla Gizli Su Kaçaklarını Buluyoruz

Gizli su kaçağı sorununda en büyük dertlerden biri evde yaşanabilecek kazı, kırım ve yıkım işleridir. Duvarlarda, zeminlerde yada farklı bir çok alanda sizlere masraf çıkaracak ve tadilat getirecek problem yaşatabilir. Ancak firmamız Merkez tesisat su kaçağı için her müşterisine teknolojik cihazlarla hizmet vermekte olup hem ekonomik hemde kırp dökme yaşanmadan sonuç sağlamaktadır. Her firma dedektörlü su kaçağı cihazı kullanmaz. Bu nedenle su kaçağı firması seçiminizde oldukça seçici olmalı ve ne yaptığını bilen firmalar ile çalışmalısınız. Eski yıllardaki gibi sıradan, gelişi güzel, fayansları ve her yeri kırıp dökecek işçiliklerden uzak durunuz.

Atık Su Tesisatında Gizli Su Kaçakları

Atık su tesisatı gizli su kaçakları ile sık karşılayan alanlardır. Lavabo altından giden, makina pis su giderleri, wc pis su tesisattı gibi alanlar atık su tesisat yerlerdir. Bu alanda herhangi bir sızıntı ve kaçak olduğunda gözle görülmesi hemen hemen mümkün değildir. Atık su kaçağı bulma için de firmamız kesinlikle kameralı cihazları gider boruları içerisinde yürütmektedir. Bunun dışında termal dedektörler ve akustik ses dinleme cihazları ile suyun frekansını yakalamaktadır. Atık su tesisat borularında gizli su kaçağı için amatör kişilerden işçilik almamaya dikkat etmelisiniz.

gizli su kaçağı bulma

UYGUN FİYATLI GİZLİ SU KAÇAĞI BULMA

Gizli su kaçağı olsa da fiyatların yüksek olacağı anlamına gelmez. İstanbul su kaçağı tespiti yapan firmamız en uygun fiyatlarla sizlere gizli su kaçağı bulma hizmeti verir.

İstanbul Gizli Su Kaçağı Servisi

Tesisat firmamız tüm su kaçağı işlerinde olduğu gibi gizli su kaçağı içinde istanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Profesyonel su kaçağı bulma kadrolarımız hafta boyunca Anadolu yakasından Tuzladan, Avrupa yakası Silivri ilçesine kadar her noktaya hızlıca ulaşmaktadır. Sadece yaşam alanı daire ve konutlar değil işyeri, mağaza gibi tüm ticari alanlarda çözüm sağlıyoruz.