1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 5,00
Loading...

ROBOTLA GİDER AÇMAGider açma işleri her zaman basit ve kolay işçilikle olmaz. Merkez Su Kaçağı tespiti firmamız Gider Açma için özel Robot cihazları ile hizmet vermektedir.

robotla gider açma

WC GİDER AÇMA : WC Giderleri hem evlerde hemde ofis ve işyerlerinde en sık tıkanan yerlerdir. Uzman ekiplerimiz ve teknik cihazlarımızla İstanbul da acil Wc Gider Açma hizmeti vermektedir.

gider açma

LAVABO TIKANIKLIĞI : Bir kaç dakikada Lavabo Açma servisi hizmeti sağlıyoruz. Üstün nitelikli cihazlarımızla en zorlu lavabo tıkanılığını kolayca açıyoruz.

KLOZET TIKANIKLIĞI : Evde işyerinde profesyonel Klozet Açma servisimiz her gün bulunmaktadır. İstanbul da her nerede olursanız olun bizlere ulaşabilirsiniz.

GİDER AÇMA : Profesyonel cihazlar ile pis ve temiz su gider açma. Şimdiye kadar İstanbul da Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm semtlerinde Gider Açma da sayısız kişiye hizmet verdik. Tüm işçiliklerimiz firma güvencemiz altındadır. Uzman ekiplerimizden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

30 DAKİKADA TIKANIKLIK AÇMA

Tüm zorlu tıkanıklık sorunlarınızı 30 dakika gibi kısa bir sürede açmaktayız.
Firmamız tüm tıkanıklık sorunlarında teknolojik cihazlardan destek almaktadır.
Tıkanıklık Açma için firmamız garantili işçilik sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz yerden tekrar sorun oluşması durumunda bedelsiz tekrar hizmet vermekteyiz.