Fayans Altı Su Kaçağı Tespit

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Maalesef her su kaçağı arızası kolay görülebilir yerlerde oluşmaz. Fayans altı su kaçağı tespit işçiliği müşteriler tarafından özel olarak aranan bir işçiliktir. Nedeni ise bu işi yapacak kişilerin kırmadan, fayanslara zarar vermeden sonuca ulaşmasının istenmesidir. Tesisat boruları daire içinde ıslak zemin alanlarında yeni yapılarda fayans altından yürütülmüştür. Olası su kaçağı problemlerinde kimse fayansların kırılmasını istemez. Aynı desen ve model fayansların benzerinin bulunamayacağı düşünülürse kesinlikle haklı bir taleptir. Ancak her tesisat firması sizlere bu hizmeti veremez.

fayans altı su kaçağı

FAYANS ALTI SU KAÇAĞI BULMA

Tesisat su kaçakları için uzman servisimizi arayın, fayans altı su kaçağı tespit işçiliğini garantili şekilde alın

Fayans Altında Su Kaçağı Neden oluşur?

Su kaçağının fayans altında oluşmasına bakmadan genel nedeni tesisat borularının yıpranması, eskimesi, yanlış tesisat işçiliği ve daha önceki yapılan tadilat ve tamirat işlerinden kaynaklı sorunlardır diyebiliriz. Eğer binanız yeni ise ve sorunu sık yaşıyorsanız malzeme seçiminde hata olduğu düşünülebilir. Ancak bunun kesin olarak söylenebilmesi için yerinde tespit ve gözlem yapılması gerekmektedir. Firmamız İstanbul’da yılın her günü su kaçakları ve tıkanıklık sorunları için müşterilerine hizmet vermektedir. Fayans altı su kaçağı tespiti her hafta yaptığımız rutin işlerden biridir. Gittiğimiz adreslerde banyo’da su kaçağı oluştuğunda ya mutfak da su kaçağı oluşumlarında fayans altı müdahalemiz bulunmaktadır. Bu nedenle bu sorun için bizlere ulaşabilir ve güvenle hizmet alabilirsiniz.

İstanbulun tüm ilçelerinde fayans altı su kaçağı tespit servisimiz vardır. Bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve servis isteyebilirsiniz. Tecrübeli ve donanımlı ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.