Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Yazar: Merkez Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Tesisat işleri için cihazların yeri ve önemi Ayrıca kullanımı son derece önemlidir. Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız bunun faydasını uzun yıllardır görmektedir. Su kaçağı cihazları hem tesisat firmasına büyük katkısı hem de müşteriye oldukça büyük avantajı bulunmaktadır. cihazda yapılan tespitlerde hem zamandan kazanç hem de yapıda bozulmaların önüne geçilmiş olur. Şayet İstanbul’da oturuyorsanız ve Bulunduğunuz dairede veya yapıda su kaçağı varsa kesinlikle cihazı olan tespit firmalarından hizmet almanız önerilmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı için ne tür cihazlar kullanılmaktadır?

Aslında dünyada Uzmanlar tarafından geliştirilmiş iki tip su kaçağı bulma cihazı vardır. Bunlardan birincisi kameralı tespit yapabilen Cihazlar olup İkincisi ise ses titreşimlerini algılayan akustik su kaçağı tespiti cihazlarıdır. Kameralı olan ve görüntü sağlayan cihazlar genelde en çok tercih edilen ler olur akustik dinleme cihazları ise daha çok gizli ve bulunması oldukça zor olan kaçaklar da kullanılmaktadır. Yine de bu cihaz kullanımları firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Merkez su kaçağı tespiti firmamızda ise 2 tür cihaz kullanımı vardır.

Müşteriler genelde birincisi olup yaşadıkları su kaçağı sorularında kameralı cihazları olan firmalara yönelmektedir. Yüzlerce tesisat firması arasında cihaz kullanmayan tesisat firması sayısında ciddi oranda bulunmaktadır. Firmaların cihazlara yönelmesinde ki en büyük neden önceleri günlerce süren tespit işleminin cihazlar sayesinde neredeyse bir kaç dakikaya kadar inmiş olmasıdır. Ayrıca daire ve yapı sahiplerinin kırma dökme şikayetlerini Bu cihazlar ortadan kaldırılmış olur.

Cihaz Kullanımı Olmazsa Ne olur?

Elbette cihaz kullanımı olmadan da su kaçağının yeri bulunabilir ancak bir çok fazla sorunuda göze almalısınız. Aşağıda sizlere Cihazla Su Kaçağı tespiti işleminin genel faydaları hakkında kısa bilgileri sıraladık.

 1. İnsan gücü, fiziki dayanıma gerek duyulmaz. Tesisat firmasının daha profesyonel işçilik sergilemesini sağlar,
 2. Tüm gün sürecek teslim işçiliğini neredeyse dakikalara indirir.
 3. Ev de su kaçağı varsa evinizde kırma dökmeye izin vermez. Farklı türdeki mekanlarda da tesisat yapısının özelliğine kırma dökmeyi göre minimuma indirir.
 4. Sadece bir noktaya değil yapının tümüne bakma ve kontrol olanağı sunar. Bu sayede tesisat firması işlemi yapıp gittikten sonra aynı sorunla tekrar tekrar yüzlemezsiniz.
 5. Ek bir tadilat masrafı çıkarmaz en minimum seviyelerde fiyatla su kaçağından kurtulanıza olanak sağlar.

Akustik Ses Dinleme Su Kaçağı Tesisat Tespit Cihazları

Ülkemizin tesisat işlerinde yeni tanışmış olduğu akustik ses dinleme cihazları Günden güne artan bir kullanım oranı bizlere göstermektedir. su kaçakları aranırken genelde kameralı cihazlar ilk ele alınır Ve tespit işlemi yapılır. Ancak her zaman kamera ile su kaçağı yerini kesin olarak bulmak mümkün olmayabilir. Bunun nedeni ise su sızıntısı ve kaçağın oldukça gerilerde, beton içlerinde ve gizli yerlerde oluşudur. bu gibi durumda karşılaşan tesisat ustası akustik ses dinleme cihazına başvurur. Bu cihaz muhtemel kaçın oluştuğu düşünülen yerlere yakın bloklarda dinleme yöntemi ile kullanılır. Amaç derinlerde akıntı halinde olan suyun sesinin alınması işlemidir. cihazın kullanımı Her Ne Kadar Kolay Olsa da yine de tecrübe ve deneyim istemektedir.

akustik ses dinleme cihazı

İstanbul’daki su kaçağı tesisat firmalarında Bu cihazı bulmak kolay değildir. Yaygın ve geniş servis ağı bulunan ve birden fazla ekibi bulunan tesisat firmalarında genelde bu tür teknik cihazlar bulunur.  2019 yılına gireceğimiz şu dönemlerde yine de bu cihazların kullanımı çok yüksek oranda değildir. Merkez su kaçağı tespiti ekibimizde Bu cihazlar bulunmakta olup gerekli hallerde kullanım yapılmaktadır.

Cihazla Tespit Fiyataları Ne Kadardır?

cihazYanlış düşüncelere kapılıp cihazda verilen hizmetlerin servis fiyatlarında farklılık olduğu düşüncesini girmektedir. İstanbul su kaçağı tespiti için hizmet veren birçok cihaza sahip olan firma fiyatlarda farklı bir tarife uygulaması. Bizler de cihazla su kaçağı tespiti için müşterilerimizden herhangi ekstra bir bedel talep etmemekteyiz.  2018-2019 en güncel su kaçağı tespiti fiyatları için hemen şimdi Merkez tesisat ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

 

Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti
Yazar: Merkez Su Kaçağı Tespiti

Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti

Tesisat arızaları İstanbul da her iki yakada da sıkça görülmektedir. Tesisat firmamız Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti için haftanın 7 günü her ilçe ve semtte sizlere aynı gün içerisinde hizmet verebilmektedir. Gezici mobil ekiplerimizle sizlere en kaliteli işçilik hizmetini sunmaktayız.

Anadolu yakasında ulaşamadığımız bölge bulunmamaktadır. Günün başlaması ile birlikte Su Kaçağı bulma ekiplerimiz mesaiye başlamakta olup hem dairelerde hemde ticari alanlarda bu hizmeti profesyonel düzeyde sizlere sunmaktadır.

Dairenizde Mutfak ve Banyo Su Kaçağı Tespiti

Su Tesisat borularının yoğun olduğu ıslak zemin bölgeleri mutfak ve banyolardır. Merkez Su Kaçağı Tespiti ekibimiz bir evin en önemli alanı olan mutfak ve banyolarda son derece hassas bir çalışma yürütmektedir. Acemi ve işinde uzman kişilerden alacağınız hizmetlerde bu özel alanlarda kırma dökme sık yaşanmakta ve ciddi maliyetler karşınıza çıkmaktadır. Bizler ise özel cihazlarımızla Banyo ve mutfağınızda kırma oluşturmadan çözüm üretmekteyiz. Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti için araç sayımız oldukça fazla olup hiç bir müşterimizi bekletmeyiz.

 • Cihazla Su Kaçağını bir kaç dakikada buluruz
 • Tahmini işçilik hiç bir şekilde yapmayız
 • Sizlere ekstra masraf çıkaracak uygulama yapmayız
 • Tüm sızıntıların bulunması için komple işlem yaparız
Anadolu Yakası Su Kaçağı
Anadolu Yakası Su Kaçağı

Garantili Tesisat Su Kaçağı İşçiliği Sunuyoruz

www.merkezsukacagitespiti.com üzerinden bizlere ulaşıp hizmet aladığınızda garantili işçilik hizmeti almış olursunuz. Firmamız İstanbul Su Kaçağı tespiti için tüm müşterilerine işçilik garantisi sağlamaktadır. Ekiplerimizin, personellerimizin ve onarım elemanlarımızın işlem ve işçilik yaptığı yerden sorun ve tekrar eden bir arıza olması halinde bedelsiz tekrar sizlere hizmet vermektedir. Genelde çok sık benzer hatayı tekrar almasakta Merkez Su Kaçağı Tespiti firmamız mutlu müşteri sayısının artması için gerekli özeni göstermektedir.

Aşağıda yer alan tüm hizmetler firmamız bünyesinde sağlanmaktadır. Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti dışında aşağıdaki tüm hizmetler için yılın tamanından bizlere ulaşabilirsiniz.

 1. Su Kaçağı Tespiti
 2. Su Sızıntısı Bulma
 3. Tıkanıklık Açma
 4. Gider Açma
 5. Kötü Koku Giderme
 6. Petek Temizleme