Cihazla Kırık Boru Tespiti

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Cihazla Kırık Boru Tespiti yapmak sorunu neredeyse tam anlamıyla çözmektir. Tesisat borularında oluşan çatlaklardan su akmaları meydana gelir ve çatlak da zamanla büyür. Kırık borunun yerinin tespiti için her zaman tecrübe ve deneyim yeterli olmaz. Ne kadar uzun yılladır bu işi yaşan tesisat ustası olsanız dahi kaçağın yerini bulamayabilirsiniz. Cihazla Kırık Boru Tespiti için firmamız Merkez Su Kaçağı Tespiti istanbul da tüm ilçelerde haftanın her günü hizmet vermektedir.

Cihazla Borudaki Su Kaçağının Yerini Buluyoruz

Bir çok kişi su kaçağı işleri için semtinde su tesisatçısı arayabilmektedir. Ancak bu tür sorunlarda her su tesisatçısısizlere çözüm sunamaz. Su kaçağı tespiti için yapılması gereken doğru ve profesyonel işlem cihazla tespit işleridir. Cihazla Kırık Boru Tespiti için termal kameralı sistemler kullanmakta ve kaçağın yerini hemen bulabilmekteyiz. Bazen sızıntı borularda minimum boyutlarda olur kameralı cihazlarla bile görünmeyebilir. Burada devreye ses dinlemeli akustik cihazlar girmektedir.

İstanbul ilçe sınırları içerisinde oturuyorsanız ve su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Cihazla Kırık Boru Tespiti için aynı gün içinde istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. İstanbul Su Kaçağı bulma servisimiz 7 gün hizmet vermektedir.