Boru Tıkanıklığı Açma

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Tıkanıklık Açma No comments

Boru tıkanıklığı açma hizmetimiz de İstanbul da her semte ulaşmakta ve sorunları özel cihazlarımız ile kısa sürede çözmekteyiz. Boru tıkanmasının genel nedenlerinin başında yağlanmadır. En sık olarak mutfak giderlerine karşımıza çıkmaktadır. Yağlı maddeler bir süre sonra borunun içinde yağlanmalara neden olur ve kireç oluşmasını da hızlandırmış olur. Lavabolarda dökülen yemek artıklarından kaynaklı bu durumun önüne geçmek birazda sizin elinizdedir. Daha dikkatli kullanımda bulunarak tıkanmaların önüne geçmek mümkündür.

Tıkanıklık Açıcı Ürünler Kullanmalıyım?

Tıkanıklık sorunları ve boru tıkanıklığı açma için bir çok kişi farklı kimyasal ürünler kullanmaktadır. Bunların başında lavabo açıcı ürünleri gelmektedir. Her ne kadar bazen geçici çözümler oluyor gibi görünsede uzun vadede zarar görmüş olan tesisat borularında daha fazla zarara neden olacaktır. Bir çok kişi biliyoruzki haftada bir lavabo açıcılar kullanmakta olup sorunu daha da büyütmektedir. Bunun yerine profesyonel olarak boru tıkanıklığı açma hizmeti alabilir ve soruna uzun vadeli çözüm sağlamış olursunuz. Eğer dairenizde kötü koku da almaya başladıysanız sorun giderek büyüyor demektir. Soruna daha fazla büyümeden İstanbul boru tıkanıklığı açma servisimizi arayabilirsiniz.

boru tıkanıklık açma

İSTANBUL BORU TIKANILIĞI AÇMA SERVİSİ

Her tür tesisat borusunda özel teknolojik robotlarımız ile zahmetsizce sorunu kırmadan çözüyoruz. İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında her gün boru tıkanıklık açma servisimiz bulunmaktadır.

Kırmadan Boru tıkanıklığını açabilir misiniz?

Evet. Firmamız İstanbul merkez su kaçağı tespiti boru tıkanıklık sorunlarıda kulanmış olduğu özel cihazları sayesinde kırmadan sorunu ortadan kaldırmaktadır. Firmamız İstanbul tesisatişlerinde kesinlikle üstün teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Şayet cihazı olmayan firmalardan hizmet alırsanız ilk yapacakları işlem tıkanıklık olan bölgede kırarak borulara ulaşacaktır. Bu yöntem tavsiye edilmeyen ve eskimiş yöntemdir. Bilgisayarlı ve görüntü sağlama özeliği olan robot cihazlar ile boru tıkanıklığı açma işleminde %100 verim almaktayız.

Banyo lavabo ve wc tıkanıklıklarında, mutfak lavabo ve pis su gideri tıkanıklarında firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Gider açma işlemlerinde hem kısa sürede işçilik yapıyor hemde sorun çözülemedi bir cevap vermiyoruz. Nitelikli tesisat tıkanıklık için doğru firma ile çalışınız.

Hangi Tıkanıklık Açma Cihazlarını kullanıyoruz?

Merkez su kaçağı tespiti firmamızda su kaçakları ve boru tıkanıklığı için kameralı, termal ve akustik ses dinle cihazları kullanılmaktadır. Tıkanıklık açma işlemi içinde yerin 3 metre altına kadar görüntü sağlayabilecek özel cihazlarımız bulunmaktadır. Bu cihazların kullanımı ile evin hiç bir bölümünü ve binanın hiç bir alanını kırmadan tespit yapabilmekteyiz. Boru tıkanıklığı ama makinalarımız parçalama özelliğine sahip olup tıkalı boru içinde ilerlemesi parçalama yaparak olmaktadır. Her ne kadar derinde bir tıkanma yaşanıyor olsa da cihazımız için durum farklı olmayacaktır. Boru tıkanıklığı açma işlemi için hemen bize ulaşın.