Avm Su Kaçağı Servisi

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Tıkanıklık Açma No comments

Avm su kaçağı servisi olarak profesyonel tesisat kadrolarımızla ivedi şekilde hizmet sağlıyoruz. Alışveriş merkezleri AVM’ler oldukça faz insan kalabalığına sahip olup yoğun bir şekilde lavabo ve tuvalet kullanımı yaşamaktadır. Bu yoğunluk nedeni ile AVM’ler su kaçak sorunu da sıkça yaşanabilmektedir. İstanbul Merkez su kaçağı tespiti firmamız Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında bulunan tüm alışveriş merkezlerinde su kaçağı bulma hizmetini yaygın servis ağı ve deneyimli ekipleri ile sağlamaktadır.

tuvalet tıkanıklığı açma

istanbul su kaçağı tespiti

boru tıkanıklığı açma

Avm’lerde Yaşanan Tesisat Sorunları

Binlerce kişiye gün içerisinde misafirlik eden Alışveriş merkezleri bir çok farklı tesisat sorunu hafta boyunca yaşayabilmektedir. Banlardan biri tıkanıklık problemidir. Wc Tuvalet ve Lavabolarda tıkanmalar sıkça görülür. Hemen müdahale gereken bu alanlarda firmamız kesin ve hızlı çözümleri sağlar. Wc içine atılan kağıt peçeteler, kağıtlar, ped’ler nedeni ile sürekli bir arıza yaşanabilir. Tuvalet tıkanıklığı sorununu gidermek için özel cihazlarımızla gelmekte ve kameralı bir şekilde tam yeri bulmakta ve sorunu gidermekteyiz.

Bir diğer tesisat arızası da su kaçağıdır. Avm tesisatları ciddi bir tesisat ağına sahiptir. Hem Avm’nin kendi bünyesinde lavabolarda sorunlar oluşabildiği gibi hemde dükkan ve mağazalar da sorunlar yaşayabilmektedir. Mutfaklara sahip olan AVM restoranları su kaçağını sık yaşayan yerlerdir. Avm su kaçağı servisi olarak tecrübe ve deneyimimiz ile nokta tespiti ile su kaçağını gidermekteyiz.

Acil Avm Su Kaçağı ve Tıkanıklık Servisi

İstanbul'daki tüm Avm'lerde su kaçağı ve tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz.

Kırmadan Avm Su Kaçağı Tıkanıklık Hizmetleri

Gün içerisinde sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında genelde açık olan alışveriş merkezlerinde tesisat arızlarında uzmanlık gerekir. Mesai saatleri içersinde yaşanan su kaçağı ve tıkanıklık açma sorunlarında kırmadan dökmeden işlem yapmak gerekir. İnsan trafiğini, alışverişi etkilemeyecek şekilde tesisat arızası çözümlenmelidir. Merkez su kaçağı çalışanları kesinlikle buna özen göstermekte olup termal cihazları, akustik ses dinleme ve kameralı görüntü sağlayan cihazları ile hiç bir şekilde alana zarar vermez.

İstanbul da bir çok AVM’de sayısız markanın daima tesisat işlerini düzenli şekilde kontrol etmekte ve anlık olarak sorunları giredecek servis sağlamaktayız. Avm su kaçağı servisi hizmetleri hafta boyunca aralıksız olarak çalışmaktadır. Hemen bizlere ulaşın bir kaç dakikada verdiğiniz adreste olalım. Avm su kaçağı servisi için en uygun fiyatlar ve kaliteli işçiliği firmamızda bulacaksınız.