Apartman Su Kaçağı

By Merkez Su Kaçağı Tespiti In Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti No comments

Yapının bütününde olduğu gibi kısmı yerlerde de su kaçağı oluşabilir. Apartman Su Kaçağı sorunları denildiğinde genelde bizler daireler dışında kalan yada ortak alan kullanımı yapılan yerlerde sorun olduğunu anlamaktayız. Buralar Apartman boşluğu olan merdiven aralıkları, yangın çıkış, acil çıkış yerleri, bina dış cephesi, depo ve bodrum alanları, pimaş ve oluk bölümleri ile çatı alanları gelmektedir. Apartman su kaçağı sorunları eskiden her ne kadar zor işçilik gerektirsede günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar ile oldukça kolay hale gelmiştir. Firmamız İstanbul merkez su kaçağı tespiti tüm Apartmanlar da su kaçağı sorununu kolayca çözmekte ve herhangi bir kırma dökme yapmamaktadır.

Apartman Pis Su Gider Borularında Su Kaçağı Oluşumu

Pis su gider tesisatı apartman da ortak kullanım alanlarından tahliye olmaktadır. Bu borularda ve pis su giderin oluşacak su kaçağı bir çok kişiyi olumsuz etkileyecektir. Pis su gider boruları açık alandan yürütülmüş ise gözle tespiti mümkündür. Ancak sıva altından yürütülmesi halinde gözle görmek pek mümkün olmayacaktır. Bu aşamada devreye firmamızın kullandığı görüntülü su kaçağı bulma cihazları girmektedir. İster dış cepheden inen pimak ve tesisat boruları olsun ister Apartman boşluklarından inen pis su gider boruları olsun hepsinde tespit yapabilmekteyiz. Su kaçağı ile birlikte pis su gider borularının içine özel tıkanıklık açma robotlarımız ile de müdahale şansımız vardır.

 

İstanbul Apartman Su Kaçağı Tespiti

Tüm Apartman ve site binaları için kırmadan kazı yapmadan tesisat kaçak bulma çözümleri sağlıyoruz.

Kırmadan Apartman Su Kaçağını Bulma

İstanbul su kaçağı firmamız her yapısal alanladaki kaçak sorunlarında oldukça fazla tecrübe ve birikime sahiptir. Gelişmiş teknolojik cihazlarımız, uzman tesisat personellerimiz, donanımlı araçlarımızla tüm İstanbul genelinde sizlere hizmet vermekteyiz. Her apartman su kaçağı sorununda ilk amacımız kırmadan su kaçağını bulma yapmaktır. Bilgisayarlı sistemler ve eğitimli uzmanlarımızla verdiğiniz adrese geliyor ve sorunu kalıcı uzun ömürlü olarak çözüyoruz.

Plastik tesisat boruları, Galvanizli borular ve her tür tesisat yapısına hakimiz. Yaşadığınız sorun daha fazla büyümeden bizlere ulaşabilir ve sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kesinlikle yetersiz kişilere boşa para ödemeyin. Tesisat işlerinizde uzman firmalar ile çalışın. Sizlere apartman su kaçağı için en acil olarak hizmet verebilecek en yaygın servis ekiplerine sahibiz.

 

CİHAZLA APARTMAN SU KAÇAĞI BULMA

Elimizde bulunduğumuz gelişmiş teknolojik cihazlarla su kaçağını nokta tespiti yaparak buluyoruz.